FORESTANBUL

Diğer adı Forestanbul olarak bilinen Macera Parkı, İstanbul Kemerburgaz’da yer almaktadır. Park yaklaşık 7 yıldır faaliyetlerini göstermekte olup mesire alanında hizmet vermekte. Hem doğanın hem de sporun harika birleşimini ziyaretçilerine sunan parkta pek çok aktivite sahası bulunmaktadır.

Macera Parkı ilk olarak 2014 yılında kurulmuş, daha sonra 2019 yılında Taşdelen Mesire Alanı’nda hizmet faaliyetlerini sürdürmüştür. Parkın diğer bir adı Forestanbul’dur. Genellikle insanlar tarafından bu şekilde bilinmektedir.

Macera parkında keyifli vakit geçirmek isteyenler için sayısız olanak mevcuttur. Yaklaşık olarak 10.000 metrekare genişliğindeki bir alanda 2 ile 16 metre arası yükseklikle çevrili ağaçlarla harika bir doğa maratonu mevcuttur. Yüksek ip parkuru, zipline, tırmanma duvarı, serbest düşüş, dev salıncak gibi aktivite alanları dikkat çekmektedir. Macera parkının bu adrenali yükselten atmosferinde kendinizi keyifli hissedeceğiz bir aktivite bulmanız hiç de zor değildir.

Macera parkı Pazartesi hariç hafta içi ve hafta sonu tüm günler hizmet veriyor. Bir gün içerisinde ortalama üç seans yapılmaktadır. Bu süre de tüm parkurları tamamlamanız için oldukça geniş bir zaman dilimidir.

TUR PROGRAMI

  • 10.00 Okuldan Hareket
  • 11.00 Forestanbul’a Varış
  • 14.00 Forestanbul’dan Okula Hareket
  • 15.00 Okula Varış
GEZELİM :   İSTANBUL İLLÜZYON MÜZESİ

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.