İSTANBUL AKVARYUM

Coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz ile başlayan ve Pasifik’e kadar uzayan toplam 16 tema ve 1 adet yağmur ormanından oluşan güzergahta yolculuk yapmaya hazır mısınız?

Alanların temalandırılmasında o alanın kültürel, coğrafi, tarihsel ve mimari özellikleri, buna uygun dekoratif unsurlar, interaktif oyunlar, filmleri ve alan hakkında detaylı bilgilerin verdiği görsel grafikler yer alıyor. Alanında dünya sıralamasında önemli bir yere sahip olan ve Avrupa’nın en büyüğü olan İstanbul Akvaryum bu yıl canlı türleri arasında kutuplardan gelen yeni misafirleri penguenleri de katıyor!

RAKAMLARLA İSTANBUL AKVARYUM

6.800 metreküp su hacmine sahip, toplam 64 adet tank, 100 dönüm arazi içerisinde, toplam 22 bin m2’lik 2 katlı dev proje, 6.000 m2’lik ziyaretçi alanı, Karadeniz’den başlayıp Pasifik’e kadar uzanan 1,2 kilometre uzunluğundaki, özel temalı gezi güzergahı, birbirinden ilginç türlerin bulunduğu yaklaşık 1.500 çeşit, toplam 15 bin adet kara ve deniz canlısı. Sizler de bu eşsiz canlı belgeselin bir kahramanı olma şansını kaçırmayın!

PROGRAM

  • Okuldan belirlenen saatte hareket
  • Etkinlik alanın varış
  • Seans süresince sınırsız eğlence
  • Etkinlik bitimi toplanma ve okula dönüş
GEZELİM :   KIDZ MONDO İSTANBUL

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir