FOREST KEMERBURGAZ

Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forest Kemerburgaz, İstanbul Şişli Vakfı kuruculuğunda 2014 yılı sonunda misafirlerine kapılarını açmıştır.

65.000 m² alanı ile Türkiye’nin en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan Forest Kemerburgaz, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veren macera şehri Forest Kemerburgaz’da, bireysel misafirlerin yanı sıra gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları hazırlanmaktadır.

Forest Kemerburgaz’da Yüksek İp Parkuru, Dev Salıncak, Zip Lıne, Alçak İp Parkuru, Tırmanma Duvarı, Atv Safari, İnsan Sapanı, Ağ Parkuru, Survivor Parkuru, Yüksek Atlayış gibi dikkat çeken aktivite alanları mevcuttur.

TUR PROGRAMI

  • 10.00 Okuldan Hareket
  • 11.00 Forest Kemerburgaz’a Varış
  • 14.00 Forest Kemerburgaz’dan Okula Hareket
  • 15.00 Okula Varış
GEZELİM :   FUNLAB EĞLENCE DÜNYASI

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir